Ibrahim Mohamud Haji (MP)

Kontaktinformation

E-post:
ibrahim.mohamud.haji@nykoping.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-23 - 2022-10-14
Socialnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31